KONDITOREJAS PIEDĀVĀJUMS BANKETIEM

Lielāku vai mazāku svētku tuvošanās, vienmēr saistās ne tikai ar jaukām un satraukuma pilnām gaidām, bet svarīgs kļūst arī tas, ko tad viesi ēdīs un kā noorganizēt liela apmēra galda klāšanu. Allaž nepieciešams izvēlēties labāko pakalpojumu sniedzēju, lai pasākums pēc iespējas būtu izdevies. Teju katra beķereja Rīgā mēdz piedāvāt ne tikai individuālus pasūtījumus konditorejas izstrādājumu cepšanā, bet arī piedāvā rīkot dažādus banketus. Kas gan var būt lieliskāk – kāds visu ēdiena pagatavošanu veiks jūsu vietā un būs opcija lieliski atpūsties! Arī jautājums par to, kur dabūt garšīgu kliņģeri, katrā ziņā būs atrisināts, ja izvēlēsieties lielisku konditoru.

KUR GATAVO KŪKAS PĒC PASŪTĪJUMA?
Tortes, kūkas, kliņģeri, bulciņas, pīrādziņi un kūciņas – ko gan vēl var vēlēties saldummīļi savos svētkos. Ja izvēlaties torti pasūtīt pie konditora, tad ieteicams iepazīties ar atsauksmēm, lai būtu skaidrs ar ko rēķinātes un, protams, vai nosauktā cena ir piemērota piedāvājumam. Vislabākais būtu zelta vidusceļš, kurā ir samērīga cenas un, protams, piedāvājuma attiecība. Kliņģerus pēc pasūtījuma Rīgā ir iespējams pasūtīt pie atšķirīgiem konditoriem individuāli vai arī nopirkt konditorejā uz vietas. Šāda pasūtījuma cena sastāda ne vien produktu izcenojums, bet arī konditora ieguldītais darbs un laiks, tālab, ja arī cena kļūst par pāris eiro lielāka kā pērkot jau gatavu izstrādājumu, der atcerēties, ka kliņģeris vai kūka tiek cepts individuāli un, protams, allaž būs svaigs un gards.

ĒDINĀŠANAS PAKALPOJUMI BANKETOS.
Vēl viens liels pasūtījumu veids, ko nereti piedāvā dažāda veida konditorejas, ir banketa galdu klāšana, jeb vienkārši banketi. Šis pakalpojums kļūst tik pat izplatīts un arī pieprasīts kā konditorejas pasūtījumu veikšana, kūku un kliņģeru cepšana. Galda klāšana izbaukumā ir aktuāla, sākoties siltajam laikam un vasaras sezonai, tāpēc šo laiku varētu uzskatīt par ienesīgāko izbraukuma banketu rīkošanai gan telpās, gan ārpus tām. Lielu lomu banketu galdu klāšanā spēlē cenas un, protams, daudzuma attiecība, tāpēc pircējiem vēlams sākotnēji iepazīties ar rekomendācijām par konkrēto konditorejas vai galdu klāšanas uzņēmumu. Banketu ēdienkartē lielākoties ir ietverti gan dažādi salāti, uzkodas, sieru, dārzeņu un gaļas plates, arī siltie ēdieni, ja šādas ir klienta vēlmes. Ēdiens ir labākās kvalitātes, svaigs un, protams, gatavots īsu mirkli pirms celšanas galdā.

Veiksmīga konditorejas un galdu klāšanas pakalpojumu sniedzēja piesaistīšana plānotajam pasākumam, būtu viena neliela daļiņa no visa, lai pasākums būtu izdevies un līdz ar to viesi dotos mājās priecīgi un, protams, labi paēduši!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *