DARBA PIEDĀVĀJUMI MŪSU VALSTĪ

Darba devējs ar darba meklētāju, 21. gadsimtā viens otru sastapt var bez problēmām, jo tieši pateicoties globālajam tīmeklim, ir iespējams izzināt lieliskas darba vietas un tik pat lieliskus darba meklētājus.

Ne vien darba vietas Latvijā, bet arī vakances ārpus Latvijas joprojām ir ļoti aktuāla tēma un līdz ar to labprāt tiek izmantotas. Darba sludinājumus un piedāvājumus var sameklēt ļoti daudz kur – sociālajos tīklos, interneta portālu sludinājumu sadaļās (cvlv vakances), nodarbinātības aģentūrās, caur paziņām un drukātajos medijos.

KĀDUS DOKUMENTUS VĒLAS REDZĒT DARBA DEVĒJS?
Interesanti, ka joprojām ir darba meklētāji, kuri uzskata, ka CV un motivācijas vēstulei nav īsta spēka un visu nosaka darba intervija vai augstāki spēki. Aiz vien vairāk darba devēju vēlas, lai kandidāti iesniedz ne tikai CV, bet arī motivācijas vēstuli vai pat īsu rezumē par sevi un savām darba gaitām. Interneta vidē ir atrodami dažādi veidi un paraugi tam, kā pareizi aizpildāmi šādi dokumenti. Ja visos dokumentos sniegtā informācija darba devējam šķitīs saistoša, tad kandidāts tiks uzaicināts uz intervijas otro kārtu, kas visbiežāk ir tikšanās aci pret aci kandidātam un darba devējam. Tieši šī iemesla dēl, ir svarīgi ieniegt CV un motivācijas vēstuli tieši tā, kā vēlas darba devējs.

DOKUMENTI DARBA DEVĒJIEM.
Gribam vai nē, bet iztiku sev varam nopelnīt tikai ar darbu. Darbs Rīgā ir tik pat aktuāls kā darbs Talsos vai darbs Valmierā un jaunas vakances sev saistošā nozarē ir iespējams noskaidrot katru dienu. Nedaudz pameklējot, noteikti varēsiet atrast ko sev piemērotu. Ļoti noteicoša ir pareiza un precīza informācijas norādīšana par sevi, tieši tā, kā vēlas darba devējs. Ļoti daudzus joprojām interesē arī darbs ārzemēs, un maldīgi uzskatīt, ka mainoties ekonomiskajai situācijai, tas ir kļuvis neaktuāls. Ja vēlaties sameklēt darba iespējas ārpus Latvijas robežām, iesakām meklēt vakances oficiālās interneta vietnēs vai nodarbinātības aģentūrās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *