Lēcas – kā pareizi lietot?

Kontaktlēcas, tieši tā kā brilles vai operācijas uz acīm, ļauj uzlabot gandrīz katra veida sliktu redzi tālumā, tālredzību un astigmātisma pakāpi. Tas ir lielisks acu asuma korekcijas veids, kurš šodien ir kļuvis precīzāks un drošāks nekā jebkad. Mūsdienās lēcas, ja tās ir precīzi izvēlētas, tās būs drošas ielikšanā un nēsāšanā arī no 1. valkāšanas. Kontaktlēcas (alcon )ir viegli nēsājamas, pie tam tās ir redzes korekcijas operācijas vietā, kurām var būt neatgriezeniska ietekme un iespējamie sarežģījumi. Pie tam klienti bieži nevēlās veikt lāzerkorekciju, taču lēcas sniedz iespēju dzīvot bez brillēm.

Kādas ir lēcas acīm

Mūsdienās tiek izlaistas neskaitāmas variācijas un kontaktlēcu variantu, kā arī tos ir iespējams grupēt ar noteiktām pazīmēm un īpašībām. Viena ir lēcas materiāls, pēc tā kontaktlēcas būs mīkstas vai cietas. Šis materiāls ir viena no svarīgākajām lietām, kas sekmē kontaktlēcas cenas. Nākamā īpašība būs laiks, cik ilgi var nēsāt lēcas, kamēr jāpērk jauns lēcu pāris. Ja skatās uz lēcām tiešsaistē, var redzēt, ka tiek piedāvātas kā 1 dienas kontaktlēcas, tā arī lēcas, kuras var lietot pat veselu gadu. Interesanti ir tas, ka mūsdienās lēcas var dalīt pat pēc tā, cik ilgi var nēsāt tās neizemot no acīm. Ir kontaktlēcas, kas ir nepieciešams izņemt uz nakti, bet ir pat tādas ar ko var dzīvoties 7 dienas, neņemot kontaktlēcas no acīm. Turklāt tehnoloģijas ir tik attīstījušās, ka pat izlaistas klajā un jau ir iespējams iegādāties šādas kontaktlēcas internetā un aptiekās kā lēcas bez izņemšanas, kur lielākais nēsāšanas laiks ir mēnesis bez izņemšanas. Protams šīs īpašības ievērojami ietekmē arī kontaklēcas cenas.

Lēcas internetā

Protams, nonākot pie lēmuma nēsāt lēcas, ir ieteicams sakumā iet pie oftalmologa, lai oftalmologs nosaka konkrētas acu kaites un kada veida kontaktlēcas nepieciešamas konkrēti Jums, piemēram, mīkstas vai cietas un tā tālāk. Ja ir uz rokām recepte, tad bez bailēm pērciet lēcas interneta veikalā. Viennozīmīgi šis ir izdevīgāks un pieņemamāks veids, turklāt var mierīgi mājās sēžot izvelēties tādas lēcas, kādas gribat un kontaktlēcas cena būs pieņemama.

Kontaktlēcu interneta veikals

Izvēloties savu kontaktlēcas interneta iepirkšanās platformu, ieteicams pievērsties produktu izvēlei. Standartā lābākajam veikalam internetā būs piedāvājumā lielākie lēču ražotāji. Svarīgas ir klientu domas, kuri jau iegādajās lēcas interneta veikalā. Šodien, kur interneta veikalā atrodams viss, iespējams sameklēt reālas atsauksmes un izdarīt pareizo izvēli, kur iegādāties lēcas acīm tiešsaistē. Ieteicams aplūkot īpasos piedāvajumus un atlaides, lai izprastu kādā veidā interneta veikals piesaista pircējus un protams ne mazāk svarīgas ir kontaktlēcas cenas, tām vajadzētu būt lētākām kā tas ir optikas salonos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *