Mūsdienu lielā pakešu logu un metāla durvju izlase

Šodien jau ir pieejami tik daudz dažādi logi, ka griežas galva – koka vai alumīnija logi vai arī plastikāta logi. Tie atšķiras gan pēc to profiliem, cik liels ir stiklojums, kas ir tas, kas ietekmē siltumizolāciju. Mūslaiku tehnoloģijas ļauj mums izvēlēties logus jebkāda materiāla, viennozīmīgi, to kvalitāte tiešām būs laba, taču jau ir jāatrod pārbaudīts uzņēmums, pie tam ir pareizi jākopj logi. Tiešam logi ir mājokļa daļa, kas būs pakļauta saules stariem, lietum, temperatūras iedarbībai, tāpēc logu piemeklēšanai jāpieiet nopietni.

Uzzini vairāk – http://logunams.lv/pvc-durvis/

Koka logi vai pat pvc logi, kas ir tas, kas labāk iederēsies Jūsu mājā?

Mūsdienās logu ražotāji sniedz plašu piedāvājumu ar pakešu logiem, bet neskatoties uz variācijām, labs būs tieši tas logs, kas būs energoefektīvs, lai par to pārliecinātos, ir jāpievērš uzmanība koeficientam Uw. Vēl viena svarīga lieta ir vēl augstas kvalitātes mehānismi, ko beigās noslēdz tāda lieta kā logu montāža, ja šeit kaut kas būs ne tā, tad arī augstā logu kvalitāte neglābs Jūs no vēja iekļūšanas mājās. Plastikāta logi tiek iecienīti to vieglās kopšanas dēļ, kā arī šie logi ir ilglaicīgi un arī ir ļoti siltumefektīvi, bet vērību pievērsiet logu izgatavošanas materiāliem, tie tiešām nedrīkst saturēt svina piejaukumu. Bet koka logi jau tiek izgatavoti no koka lamelēm, kas arī pēc laika neizmainīs formu. Tagad koka logi jau paliek arvien pieprasītāki, tā kā cilvēki vēlas būt tuvāki dabai. Bet rūpnīcās ir pieprasīti jau alumīnija logi, tā kā tie ir izturīgi, kā pret augstām temperatūrām, gan arī pret koroziju, bet tie ir diegan dārgi.

Kadā veidā sameklēt to, kas uzstādīs kvalitatīvus logus?

Kad tiek meklēti plastikāta logi, nemaz nevajadzētu likt uzsvaru tieši uz PVC profila zīmolu, taču labāk būtu izvēlēties to logu ražotāju vai pārdevēju, kas tirgū būs sevi parādījis no labākās puses, pie tam ir jau ar ievērojamu pieredzi un profesionālu personālu. Protams labāk, kad tas ir liels uzņēmums, kurš Jūsu pilsētā strādā vairāk par gadu. Sargieties noslēgt līgumu ar vienas dienas uzņēmumu, kurā tiek piedāvāti pvc logi un palodzes par viszemākajām cenām, ar lielu garantijas termiņu vai daudz vilinošām akcijām. Kad tiek izvēlēti logi un palodzes, sīki pārrunājiet ar darbinieku, kādas ir kompliktācijas iespējas, lūdziet padomu, kā ekonomēt. Bieži vien pēc šādām sarunām daudz kas paliek skaidrs par konkrēta uzņēmuma darbinieka kompetenci. Kā arī palūdziet uzrādīt sertifikātus par produkciju un pakalpojumiem. Aplūkojiet, kāds ir to piedāvājums, tiešām labi, ja tiek piedāvāti ne tikai PVC logi, un vēl, piemēram, metāla durvis un garāžu vārti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *