Mājas sargs – metāla durvis, kā uziet pareizo variantu?

Aizsardzības nodrošināšana kā arī siltuma noturēšana ir 2 pamata prasības durvīm. Tas, kad ārdurvis privātmājām vai dzīvokļiem ir tiešām lielā daudzveidībā, vien apgrūtina izvēli. Protams, sastopamas gan dzelzs durvis, PVC un arī durvis no koka. Tad mūsdienās visbiežāk izvēlētas ir tieši dzelzs durvis, tā kā, piemēram, koka durvis nav izturīgas pret uguni, nav tik ļoti izturīgas un drošas. Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām atšķiras savā starpā ne vienīgi pēc izgatavošanas materiāla, taču vēl pēc izolēšanas biezuma, pārsega, slēdzēm un eņģēm, stila, turklāt individuālā stila piemērošana pārvērtīs Jūsu mājokļa durvis tik tiešām neatkārtojamas. Bet būtiskākais bez šaubām ir un būs pašu durvju izturība

Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai, ar ko tad atšķiras un tad kā piemeklēt?

Mēģinot atrast sev ārdurvis, neizmirstiet precizēt konsultantam, vai vajadzīgas ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim, tā kā šajā gadījumā tomēr ir liela starpība. Pamata kā arī būtiskākā starpība jau ir tā, kad metāla durvis mājai ir tiesa kontaktā ar ārpasauli, tādēļ durvīm jābūt diezgan spēcīgām pret jebkāda veida augstu mitrumu, temperatūras izmaiņām un klimatiskajām izmaiņām. Tādēļ, meklējot privātmāju durvju variantus, jākoncentrē pastiprināta uzmanība izturīgai slēdzenes izvēlei, kā arī durvju aizsargājošo kārtu izmantošanai. Savukārt metāla durvis dzīvoklim drīkst neatbilst šīm prasībām. Un visbeidzot, uzstādot ārdurvis privātmājām, ir jābūt drošiem par to siltumizolāciju. Parasti ieteikts likt dubultas ārdurvis privātmājām, lai neizlaist lieko siltumu. Izvēloties jebkāda veida metāla durvis ir pamata priekšnosacījumi, kuriem jāpievērš uzmanība – metāla profila (pamatnes) biezums, ārējas loksnes biezums kā arī piemērotu stiprinājumu izmantošana. No vienas puses, jo lielākas ir šīs priekšnosacījumu vērtības, jo spēcīgākas būs durvis, kaut gan no otras puses, ir iespēja nepamatoti paaugstināt visas konstrukcijas svaru, kas tad radīs lielu inerci un ātrāku cilpu nolietošanos.

Kurā vietā iegādāties labākās ārdurvis dzīvoklim un privātmājai?

Mitekļa aizsargāšanu iespējams uzticēt tikai tādam sargam, kā piemēram kvalitatīvas metāla durvis mājai. Protams, ka nedrīkst uzticēties nepārbaudītiem ražotajiem kā arī veikaliem, tā kā tādā veidā mājoklis var palikt nedrošs, pie tam nebūtiska taupība varētu beigties ar nepatīkamām sekām. Līdz ar to mēģinot atrast labas kvalitātes metāla ārdurvis, sakumā uzzināt kaut ko par izgatavotāju, kāda būs viņa reputācija tirgū. Kā arī uzziniet kaut ko konkrēti par salonu, kurā gribat pirkt durvis, jo var būt iemaksājot maksājuma daļu, klients var gaidīt dzelzs durvis gadu. Tagad ārdurvis dzīvoklim vai arī mājai varētu pirkt pat interneta veikalā, turklāt, savācot ziņas tieši par izgatavotāju kā arī pārdevēju, tādā veidā Jūs varēsiet būt pārliecināti konkrēti par savu pasūtījumu, kurš nopirkts sēžot mājās un pie tam netērējot laiku, skraidot pa veikaliem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *