Mūsdienu skrituļslidu daudzveidība

Lielai daļai no mums skrituļslidas asociējas ar tādu patīkamu laika pavadīšanas veidu, kurš tai skaitā ļauj uztrenēt labu fizisko formu. Tomēr skrituļslidas ir daudz pielietotas arī sportā un tām pastāv ļoti daudz dažādu variantu. Pastāv ne vienīgi skrituļslidas bērniem, bet pastāv arī atsevišķa pieaugušo cilvēku grupas slidas. Un vēl izdalās sporta un izklaides skrituļslidas internetā. Taču, ja cilvēks ir tāds, kurš tikai grib izjust sportu, kā izklaidi, labākais būs iegādāties uzticama zīmola preci, piem., rollerblade skrituļslidas, kuras ir kā iesācējiem, gan arī speciālistiem.

Skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem, kādā veidā vel var grupēt skrituļslidas?

Pirms pirkt skrituļslidas būtu jāsaprot, kādā veidā tās tiek iedalītas. Turklāt šajā gadījumā nemaz netiek runāts vien par to, ka eksistē skrituļslidas sievietēm, vīriešiem vai arī bērnu skrituļslidas. Ir, kā piemēram, skriešanas skrituļslidas, kuras paredzētas pieredzējušiem braucējiem, jo tās būs kārtīgi piemērotas braukšanai ar lielu ātrumu, dažādām sacensībām vai cita veida sportam. Labākās skrituļslidas iesācējiem ir skrituļslidas fitnesam. Tās izvēlās pārsvarā iesācēji, jo tie ir ērti un droši braukšanā, bet neērtas sporta veidiem, kur vajadzīgs ātrums. Tas ir tāpēc,ka šeit ir 4 riteņi, kur izmērs svārstās no 7,5 līdz 9 cm, turklāt tie ir ļoti mīksti. Savā pamatā bērnu skrituļslidas ir tieši tas pats fitnesa rīks, kas atšķiras tikai ar mazāku izmēru. Tiek izlaistas arī ekstrēmu sporta veidu skrituļslidas, speciāli priekš trikiem. Šeit vajadzīgas stingras un smagas skrituļslidas. Arī vizuāli tās izskatās ļoti masīvas, bet to pamata mērķis ir turēt cieši triku veicēja kāju. Hokeja skrituļslidas vīriešiem un arī sievietēm, arī ir diezgan populāras, jo hokejs ārpus ledus arī ir populārs sporta veids. Šajā gadījumā zābaks ir tāds pats kā hokeja slidām, taču šeit pastāv laba ventilācija, un zābakam purns ir aizsargāts.

Kam tad vērst savu vērību, laikā kad tiek meklētas skrituļslidas?

Pirms tiek apmeklēts skrituļslidu veikals, apdomājiet, ar kādu sporta veidu Jūs nodarbosieties. Bet veikalā jau pievērsiet uzmanību ražotājam. Vairāki pazīstami brendi ir palielinājuši to cenas, nenoliedzami, tikai uz kvalitatīviem produktiem. Te derētu vērst vērību pārbaudītiem izgatavotājiem, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas būs lieliska izvēle, jo šeit iespējams atrast gan skrituļslidas bērniem, kā arī daudzas skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm par atbilstošam cenām. Ja tikai vēl mācaties braukt, tad, meklējot sev skrituļslidas, vislabāk būtu apstāties tieši uz universālajām slidām. Vēlāk tiešām var pirkt jau specializētas skrituļslidas, piemēram, skrienošās. Jebkurā gadījumā, izcili, kad pats skrituļslidu veikals piedāvā konsultācijas, kuras ļaus veikt pareizo izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *