Sup izbrauciens purvā – īsts piedzīvojums!

Supošana vai kā citur to dēvē sup sērfošana jau ir tikai slīdēšana pa ūdens virsmu, izmantojot dēli un airi. Katrs var apgūt šo procesu neatkarīgi no Jūsu vecuma vai sagatavošanās līmeņa. Galvenais, kas nepieciešams, ir sup dēļi un airis. Tiem, kuriem nav nekādu iemaņu, sup izbraucieni var būt esot uz ceļiem. Tādējādi var apgūt turēt līdzsvaru un pakāpeniski mēģināt celties uz kājām. Pie tam ir neaprakstāmas sajūtas, tajā brīdī, kad Jūsu supošana ir kājās stāvot! Un sup izbraucieni ir neatkārtojams pasākums, jo suposana var notikt kā upē, dīķī, uz ezera, jūra vai pat okeānā. Galvenais, lai laikapstākļi būtu atbilstoši Jūsu izjūtām.

Padomā vairāki sup izbraucieni? Kā var sameklēt sev piemērotu dēli?

Parasti sup dēļi no sērfošanas dēļiem atšķiras ar to, ka ir daudz garāki un arī platāki, taču, kad supošana ir profesionālā līmenī, šajā gadījumā sup dēļi jau ir identiski sērfošanas. Uz šodienu ir izveidots daudz dažādu dažnedažādu dēļu veidu. Universālie dēļi ir piemēroti atpūtai uz ūdens, tūrisma dēļi ir ideāls variants pārgājieniem, sacensību sup dēļi, ko izmanto sacensībās. Bez šaubām, nemaz nevar aizmirst par sērfošanas dēļiem un beidzamais iedalījums ir cietie sup deļi un piepūšamie. Brīdī, kad tiks rīkoti sup izbraucieni, visbiežāk ir paņemti piepūšamie sup dēļi. Tie ir ideāli, jo var ņemt jebkur, pie tam dažādas avio kompānijas pievienoja tos sporta inventāra sarakstam. Standartā tieši piepūšamie sup dēļi pārdošanā ir komplektā ar pumpi, airi, somu transportēsanai un arī drošības pavadu. Nav noliedzams, ka, piepūšamie sup dēļi ir arī ļoti cieti, taču paši sērfotāji priekšroku dod tieši cietajiem dēļiem.

Sup dēļu vai velosipēdu noma – variants aizbēgt prom no pilsētas kņadas

Šodienas iespēju zemē ir tik ļoti daudz dažādu variantu, kā tiek pavadīta aktīvā atpūta, un nav svarīgi, vai plānos būs atpūta ar ģimeni vai draugiem, katram gadījumam var atrast atbilstošāko. Protams mūsdienās pilsētas iemītniekiem patīk ceļošana, bet aplūkojiet, kas ir apkārt! Pie mums ir tik ļoti daudz iespēju, lai aktīvā atpūta būtu neaizmirstama. Daudzas muižas, kuras atrodas skaistās vietās, pie tam, kuru piedāvājumā ir velosipēdu noma, priekš tam, lai izzināt apkārtni. Tādēļ, ka bieži viesu nami atrodas ūdens tuvumā, ir piedāvāta arī laivu noma un katamarānu noma, turklāt interesanti, ka pat buru jahtas noma ir dabūjama, kaut kur ārpus Rīgas. Kā arī, ja šāda veida aktīvā atpūta būs apnikus, tagad ir neredzēta iespēja – sup izbraucieni. Supošana pie mums ir salīdzinoši jauna izklaide, bet sup īre jau tagad ir populāra. Turklāt pat ir tie, kuriem būs izdevīgāk nopirkt dēli, nekā tik bieži izmantot tādu pakalpojumu, kā sup īre.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *