Skrituļslidas bērniem, sievietēm un vīriešiem

Visbiežāk ar terminu “skrituļslidas” visi domā tikai par botām uz riteņiem. Tajā pat brīdī tie sportisti, kas lieto skrituļslidas profesionāli, ļoti labi saprot, kad ir ļoti daudz tās variāciju. Pie tam nav būtiski, kas tieši Jūs interesē – skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem, bet varbūt skrituļslidas bērniem, viņas ir un vienmēr paliks ātrākais un manevrētākais veids, kā braukt pa pilsētu. Bet jau modeļa atlase jau ir atkarīga no Jūsu braukšanas veida: vai, piemēram, ir doma vien braukt pa tuvāko ielu prieka pēc, vai arī daudz vairāk vilina ātrums, ko tās var dot!

Pērc slidas šeit – https://hokejapasaule.lv/lv_lv/inline/skritulslidas

Skrienošās vai, piemēram, ekstrēmās, kādas skrituļslidas ir piemērotākās tieši Jums?

Skrituļslidas var iedalīt vairakos galvenajos tipos. Kā piemēram, skrituļslidas vīriešiem un sievietēm un arī bērnu skrituļslidas. Šīs grupas, savukārt, standartā būs sadalītas apakštipos, kur grupēšana notiek pēc braukšanas stila: fitnesa, triku, bez ceļa kā arī krosa sacensības. Katrai grupai paredzētas savas skrituļslidas. Fitnesa skrituļslidas sievietēm, ir līdzīgas skriešanas skrituļslidām. Piemērotas braukšanai pa gludu ceļu un ir ērtas lietošanā. Triku skrituļslidas ir diezgan sarežģītas ar savu konstrukciju un ar tām var braukt gan parkā, gan pilsētā, turklāt tām jāiztur liela slodze. Cieti izturīgi zābaki kā arī neliela diametra riteņi sniedz iespēju realizēt neskaitāmus trikus. Ir arī tā sauktās bezceļa skrituļslidas, kas būs atsevišķs variants, kurš bija izveidots, priekš tam, lai var izbraukt gandrīz pa jebkuru ceļu. Tas ir to riteņu dēļ, kuri ražoti ne no poliuretāna, bet gan no gumijas, un ir piepumpēti ar gaisu. Kā redzams tās ir ļoti dažādas bet,, ir ļoti labi, kad ražotājs izlaiž dažādu mērķu inventāru, piemēram kā, rollerblade skrituļslidas, kur tiek piedāvāti ļoti dažādi veidi.

Kādā veidā var atrast labākas skrituļslidas vīriešiem vai bērniem?

Brīdī, kad tiek apmeklēts skrituļslidu veikals, tomēr ir jāsaprot uz ko tad tieši lūkoties, meklējot skrituļslidas. Galvenais, kas tad jāskatās, ka tieši tām nepieciešams labi aptvert kāju. Tiešām var iegādāties nedaudz lielāka izmēra skrituļslidas, taču ja atšķirība nepārsniedz puscentimetru. Šo variantu izvēlas, kad tiks pirktas skrituļslidas bērniem vai cilvēkiem, kuriem pietūkst kājas. Ja 2 atšķirīgi izmēri Jums šķiet vienādi ērti, izvēlieties mazāku. Lai būt drošiem par to, ka pats apavu izmērs tomēr ir īstais, jāpastaigā vai jāmēģina pabraukt ar tām kādas 15 – 30 minūtes. Šajā laikā pēda pierod un Jums var būt iespējams pareizi novērtēt savas sajūtas. Jūsu komforts jau ir galvenais izvēles kritērijs. Pirms pirkšanas pārliecinieties, kad Jūsu pēdai ir ērti. Neliels diskomforts mērījuma laikā pēc tam pārvērtīsies sāpēs. Ja jūtaties neērti, izmēģiniet cita zīmola skrituļslidas, piemēram, rollerblade skrituļslidas. Jo atšķirīgiem brendiem ir savādāka iekšzābaka struktūra, un ir svarīgi uziet ertākās slidas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *