Pvc logi vai alumīnija, vai ir atšķirība un kā veikt izvēli?

Mūslaiku logu tirgū var tikt piedāvati tādi logi, kas apmierina ikvienu, sākot ar parastajiem variantiem kā plastikāta logi un koka logi mājām, līdz pat milzīgām panorāmas kā arī dizaina iespējām, ko piedāvā logi. Taču, plānojot tādu lietu kā logu montāža savās mājās, katrs grib labas kvalitātes produktu. Nemaz nav svarīgi, kam tieši sniedzat prieksroku, vai, piemēram, tie būs alumīnija logi vai arī pvc logi, eksistē pāris priekšnoteikumi, kā var var tikt pareizi izvēlēti logi un palodzes.

Standarta kā arī jumta logi, kāds tieši variants labāk iederēsies?

Tad, kad būs meklēti pakešu logi un to plašais tirgus, var izdalīt trīs galvenos izejmateriālus no kā tiek izgatavoti logi:
– koka logi – videi draudzīgi kā arī arī paši diezgan harmoniski iederas ēkas dizainā, ko papildina koka palodzes;
– plastikāta logi – visiem skaidrs, kad paši pvc logi var izcelties ar praktisku lietošanu kā arī labu siltumizolāciju;
– alumīnija logi – šī tipa logi var būt gan auksti, gan silti, turklāt šī veida logu montāža būs ļoti vienkārša.
Ļoti milzīga loma būs tam, cik tad vērti ir Jūsu logi, kur būs iespējams atrast izdevīgāko variantu, kas ir tie pvc logi, ko ražo liela daļa ražotāju. Savukārt tieši alumīnija logi jau ir izturīgi un praktiski, turklāt pie pareizas kopšanas, tie nerūsēs un saglabās siltumu. Bez šaubām šodien arī koka logi tiek ražoti ļoti labi un kvalitāti, taču lielākais mīnuss ir to izmaksas un kopšana, lai tie saglabātu savu pirmatnējo stāvokli.

Logu montāža un skaista palodze, vai tiešām ir iespēja veikt pasūtījumu vienuviet?

Būvējot māju, mūs interesē ne vienīgi parastie vai jumta logi un palodzes, taču būs vajadzība nopirkt labas metāla durvis un droši vien būs nepieciešami izturīgi garāžu vārti. Un cik labi, kad tas viss pieejams pie viena pārdevēja ar labām atsauksmēm. Mūsdienu interneta pasaulē visu iespējams uzzināt onlainā, tāpēc, pirms tiek pasūtīti logi vai garāžu vārti, vispirms izlasiet atsauksmes, jo kvalitatīvi logi būs mājas drošības un siltuma nodrošinātājs. Drošas metāla durvis un garāžu vārti arī pilda šo aizsardzības funkciju, līdz ar to ekonomijai šeit nav vietas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *