Saplīsis auto logs – kurā vietā doties pēc auto stiklu maiņas?

Plaisas vai arī šķembas tieši uz mašīnas loga ir nepatīkams pārsteigums jebkuram auto vadītājam. Labot, samainīt vai tikai doties tālāk būs tikai viņa paša rīcība. Kā arī, gadījumā ja plaisa nemaz neapgrūtina, jau ir jāielāgo, kad tagad vai arī pēc tam pat mazākā mikroplaisa ies tālāk un tādējādi vējstiklu maiņa vienalga būs vajadzīga. Bez tam plaisas svītra var maisīt kā arī šoferim redzi. Pie tam tieši tas ir drošības moments, ko nedrīkst neievērot. Un plaisas sabojā visu mašīnas izskatu un atgādina par nelaimes atgadījumu. Tāpēc viennozīmīgi – vislabāk būs veikt auto stiklu maiņu vai vējstikla remontu un tad dzīvot bez satraukuma.

Remonta vai vējstikla maiņas izmaksas – no kā veidojas?

Ieraugot bojājumu uz savas mašīnas loga, parasti tiek nonākts pie jautājuma, kas gaida nākotnē – vējstikla remonts vai maiņa? Auto logu remonts tiek veikts reizēs, kad maiņa ir nepraktiska defekta nenozīmīguma dēļ. Ja uz vējstikla ir nelielas plaisas vai skrambas, kvalitatīva uzņēmuma darbinieki, īstenojot remonta darbus, padara bojājuma vietu gandrīz neredzamu. Turklāt auto stiklu remonts cenas ziņā jau būs patīkamāks nekā, piemēram, vējstikla maiņas cena. Auto stiklu plaisu remonts un citu bojājumu remonts tiks veikts, izmantojot šim remontam paredzētus līdzekļus kopā ar aprīkojumu. Izmantojot neliela izmēra caurumu, zem ievērojama spiediena stikla plaisas vidū tiek ievadīts polimērs, kas vienlaicīgi aizpilda visu sabojāto vietu. Šī procesa beigās mikroplaisa būs salabota, tā kļūst gluda visbeidzot pazūd. Bet vējstikla remonts ir jāveic uzreiz pēc defekta rašanās, kas palīdzēs iegūt vislabākos rezultātus. Kaut gan, kad logs ir salauzts vai auto logu remonts vairs nav īstenojams, būs jāsūta mašīnas vējstiklu maiņa. Droši uzņēmumi visu laiku nodrošina labu kvalitātes līmeni un vēl remonta nosacījumus, pie tam saprātīgu mašīnas logu remonta vai maiņas izmaksu attiecību pret kvalitāti.

Kurā vietā veikt auto logu remontu vai maiņu?

Auto stikla maiņa tomēr ir specifisks darbs, kuram pie tam jābūt augstā kvalitātē, jo savādāk tas varētu veicināt kaitējumu auto salona apdarei, iekšējo vadu funkcionēšanai un veicina automašīnas korozijas parādīšanos. Tādēļ jautājums, kur notiks Jūsu auto logu nomaiņa, ir ļoti svarīgs. Šī pakalpojuma centra kvalifikācijai jābūt attiecīgajā līmenī. Auto stiklu maiņas vai remonta padarīta darba kvalitāte tieši tomēr ir atkarīga no servisa aprīkojuma līmeņa, tāpēc, meklējot auto vējstiklu maiņas servisu, vispirms pievērsiet uzmanību tā telpu fotogrāfijām. Vēl viens moments, kur derētu pievērst padziļinātu vērību, jau ir salona tīrība. Vējstiklu maiņa tomēr ir rūpīgs darbs, kur vēlama augsta ražošanas kultūra un tīra telpa. Tālāk ir jāizpēta auto stiklu maiņai sniegto stiklu piedāvājumu. Ir vēl nozīmīgi, lai ne vien vējstikla maiņas cena būtu akceptējama, bet arī, lai tiktu nomainīti augstas kvalitātes stikli. Gadījumā ja servisa uzņēmums vairs nerada pārdomas, jāpievērš sava uzmanība auto stiklu maiņas cenai. Vējstikla maiņas cena uzņēmuma web lapā ir jābūt identiskām, kā tas ir piem., telefoniski minētām. Bez tam, kad uzzināt, piem., auto stiklu maiņas cenu, neaizmirstiet uzzināt, saistībā ar ko konkrēti šī summa tiks samaksāta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *