Latvijā ražotas mēbeles uz pasūtījumu realizē klienta sapņus

Tad, kad ir apmeklēts kāds mēbeļu veikals, sākumā var šķist, ka tieši šeit būs tiešām vienkārši atrast tādu virtuves iekārtas opciju, kas visvairāk patiks. Šajā veikalā taču ir tik daudz opciju! Taču esot mēbeļu veikalā vien pāris minūtes, cilvēks samulst – skapim krāsa nav piemērota, šim krēsls ir bez riteņiem vai arī kājas nav baltas, savukārt galdi nemaz nav piemēroti pieaugušam cilvēkam. Kā arī parasti dotais ne īsti piemērotākais mēbeļu variants vēl būs tikai vienīgajā eksemplārā, vai arī nav tāda paša galda, tikai uz citu pusi. Šī iemesla dēļ daudzi klienti izvēlās mēbeles pēc pasūtījuma. Tādā veidā, Jūs varat cerēt, ka Jūsu mēbeļu projektēšana īstenos jau sen sapņoto sapni par perfekto mājokli.

Uzzini vairāk – https://kumodes.lv/

Biroja mēbeles un arī citas mēbeles, kam tad vērst uzmanību pirms veikt pasūtījumu?

Pasūtot Latvijā ražotas mēbeles vai citur pasaulē ir pāris lietas, kurām īpaši būs jāvērš vērība. Piem., kad tiek sūtītas virtuves mēbeles, tām būtu jāatbilst tāda veida prasībām piemēram, kā pielietojums, ergonomika kā arī ērtības. Taču pat izvēloties biroja mēbeles vai, ja ir nepieciešami iebūvējamie skapji, Jūsu vērība jāvērš konkrēti tādiem momentiem, kā pats ražotājs, izmantotais materiāls, to izmantojamība un vēl stilistiskais virziens, ka arī krāsu atbilstība un mēbeļu ērtības. Mēbeles pēc pasūtījuma jāsūta tikai pie droša ražotāja. Tiekot līdz izgatavošanas materiāla izlasei, jāpievērš uzmanība sekojošai lietai. Laminētas skaidu plātnes būtu daudz lētāks variants, par, kā piemēram, masīvkoka mēbeles, kā arī tām būs ievērojami lielāka mitrumizturība. Ražojot virtuves iekārtas un cita veida mēbeļu fasādes, bieži tiek izvēlēts MDF. Šis materiāls ir daudz izturīgāks par skaidu plātni. Kaut gan, kad finanses atļauj, vislabāk izvēlēties masīvkoka mēbeles, gan sūtot virtuves mēbeles, kā arī savādāka tipa mēbeles pēc pasūtījuma.

Kur tad iespējams sūtīt īstas masīvkoka mēbeles?

Mēbeļu izgatavošana vislabāk, lai tiek sūtīta salonā, ko Jums iesaka paziņas. Tiešām ir nozīmīgi, tomēr, lai mēbeļu projektēšana, uzstadīšana, visa uzmērīšana tomēr ir mēbeļu izgatavotāja darbs. Jaņēm vērā tas, kad mēbeles pēc pasūtijuma ir laikietilpīgs process. Piesardzīgi izvērtējiet solītos termiņus un neticiet tiem, kuri apsola visu paveikt ļoti ātri, jo tad, droši vien, būs pārdotas, kā piemēram, virtuves mēbeles, kas nemaz nav izgatavotas pēc Jūsu pasūtījuma, bet ir atrastas jau gatavās. Neaizmirstiet noslēgt līgumu, kur tiks atrunātas visas saistības. Apskatieties gatavās virtuves iekārtas vai citas mēbeles, kuras ir ražojis izvēlētais uzņēmums. Nav būtiski, vai arī Jūs atbalstāt pašmāju uzņēmumus un labāk izvēlaties Latvijā ražotas mēbeles, vai arī pasūtat mēbeles no Vācijas, nozīmīgākais būtu pieredze, klientu atsauksmes un arī darba kvalitāte. Izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma, pirmkārt jau ir javērš vērība interneta klientu atsauksmēm. Tām būtu jabūt, vismaz kādai.. Aplūkojiet, kāds izskatās mājas lapa un pats mēbeļu veikals. Ja firma kā arī mājaslapa eksistē jau 10–15 gadus, tad šim uzņēmumam nemaz nav rentabli mānīt klientus vai arī pārdot nekvalitatīvas virtuves mēbeles vai arī masīvkoka mēbeles. Ir arī iespējams, ka pats uzņēmums sniedz augstas klases darbus, tā kā tas tik ilgi ir tirgū. Sūtot masīvkoka mēbeles un arī lētāka tipa mēbeles pēc pasūtījuma, vienmēr lasiet Līgumu, tā kā šis dokuments ir Jūsu garants padarītajiem darbiem. Izrunājiet katru sīkumu, sākot ar telpu mērīšanu un tad pabeidzot ar montāžu un vēl atvešanu. Nesteidzaties sūtīt visu uzreiz, pārbaudiet, kādā veidā strādā uzņēmums. Iebūvējamie skapji var būt vislētākais veids kā pārbaudīt kvalitāti. Un tad jau pasūtiet virtuves iekārtas vai pat biroja mēbeles.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *