Kolagēns nagiem, muskuļiem un ne tikai

Kolagēns ir un paliks pats galvenais strukturālo olbaltumvielu veids organismā, kam tieši būtu nozīmīga loma izturīgu locītavu, nagu un vēl pārējo ķermeņa audu veidošanā. Pie tam dabīgais kolagēns jau ir bāze daudz sarežģītākām ķermeņa struktūrām, kā piemēram, zobiem, kauliem, skrimšļiem un arī iekšējiem orgāniem. Pats kolagēns notur mitrumu ādā, kas sniedz iespēju būt tvirtai, pie tam nedaudz aizsargā ādas virsējo slāni no ultravioleto staru bojājumiem. Citiem vārdiem sakot, kolagēns būtu svarīga Jūsu dermas sastāvdaļa, tieši bez kā tā vienkārši nevar saglabāt savu elastību un veselību. Kādēļ visiem patīk uztura bagātinātāji, kā arī izmantošanā nokļūst dzeramais kolagēns vai pulveris? Jo jau trīsdesmit gados olbaltumvielu sintēze uzsāk strauji samazināties, kas tieši noved pie dermas novājēšanas, tvirtuma zuduma kā arī sausuma. Uzrodas pirmās saredzamās grumbiņas, novājinās locītavas un kauli, un organisma spēja dziedēt pakāpeniski samazinās. Tādēļ kolagēna lietošana paliek tieši par ikdienas sastāvdaļu daudziem no mums.

Uztura bagātinātāja kolagēna varianti

Kādi tad pastāv kolagēna veidi? Ir daudz kolagēna veidu, taču pieci tiek uzskatīti tieši par visizplatītākajiem. 5 visbiežāk sastopamās šķirnes iekļauj 1.,2.,3.,4.,5. tipa kolagēns. Tieši šie kolagēna tipi būs pilnīgi neaizstājama organisma sastāvdaļa. I tipa kolagēns būs visplašākais olbaltums, kurš atrodams cilvēkos. Viennozīmīgi tas veido mūsu ādu, kaulus, cīpslas, asinsvadu sienas, kā arī pārējos saistaudus. Gadījumā ja mums būs nepieciešams kolagēns matiem, šajā gadījumā pirmais tips ir labākā opcija. Kāda tad tipa uztura bagātinātājs – kolagēns var tikt nosaukts tieši par visvieglāk uzsūcamo? Tad tas ir jūras produktu kolagēns. Kad mums vajadzīgs kolagēns locītavām, tad tas būtu 2. tips, kurš ir galvenais skrimšļu kolagēns. Uztura bagātinātāji, kas tad satur putnu kolagēnu, piemēram, vistas kaulu buljona kolagēna pulveris, tas ir galvenais 2. tipa kolagēna dabūšanas avots. III tips ir fibrilārs kolagēns, kas jau ir pamata mūsu ādas kā arī orgānu daļa, tas tiek uziets tanīs pašās vietās, kur pirmais tips. 5. tipa dabiskais kolagēns būs būtisks placentas šūnu veidošanai grūtniecēm. Galvenais tad ir zināt, vai priekš Jums vajadzīgs kolagēns matiem vai muskuļiem, bet tad piemeklēt priekš sevis atbilstošo veidu.

Uztura bagātinātāji tiešsaistē – kādā veidā izvēlēties?

Kad pienak brīdis, ka būtu nepieciešams kolagēns, pirkt to iespējams ne vienīgi aptiekā uz vietas, bet arī, piemēram, internetā. Taču mēģiniet noskaidrot daudz vairāk par uzņēmumu un viņa imidžu, tādēļ, ka, uztura bagātinātāji jau ir jāuzņem iekšķīgi. Noskaidrojiet sev, kāds tad ir vajadzīgs veids – kolagēns ādai, matiem, vai , piemēram, kolagēns kauliem, muskuļiem. Bez šaubām, pirms sūtīt būs vajadzīgs uzzināt, kāda ir kolagēna lietošana. Vispār pastāv dzeramais kolagēns, kas jau ir sagatavots. Viennozīmīgi šis ir ļoti viegli sagremojams un atbilstošs pat tiem, kuri cieš no gastrīta un enterīta. Tas ir viegli lietojams, un vēl tas nebūs pašam jāgatavo – viena pudele jau satur ikdienas devu piecus gramus. Daudz ir izmantots kolagēna pulveris, kas būs viegli uzņemams. Bet tajā pat brīdī, ja šis kolagēns pirkts tiek ne pakas veidā, tad dzēriens ir jāsagatavo saviem spēkiem, kas ceļojot nav ērti. Kolagēns kā kapsulas vai tapbletes ir ērtākais izmantošanas variants, ko tieši varat ņemt līdzi uz darbu vai ceļojumā. Bez šaubām, ja tiek skatīts kolagēns, atsauksmes ir tas, ko ir jāizlasa vispirms, tādā veidā Jūs atradīsiet piemērotāko risinājumu sev.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *