Mājas drošības risinājumi – veidi kā arī iespējas

Katru gadu valstī notiek desmitiem tūkstošu ielaušanās gadījumu. Pēc statistikas redzams, ka noziedznieki vairums gadījumu nokļūst mājā, izsitot durvju slēdzeni vai pat atrodot atbilstošu atslēgu, kā vēl viens izplatīts paņēmiens ir iekļūšana pa logu vai caur ventilāciju vai arī balkoniem, retāk viņi izmanto agresīvas ārdurvju izlaušanas metodes. Iebrucēju profesionalitāte un arī asais prāts jau ar katru jaunu dienu pieaug, pie tam zādzību skaits palielinās brīvdienās un skolēnu brīvdienās. Tādēļ savam mieram, būtu nepieciešams padomāt par mājas aizsardzību un apskatīties, kādi tieši drošības risinājumi tirgū ir atrodami.

Ieskaties – https://eurocash1.lv/

Tehniskā un fiziskā apsardze, kādi tad varianti ir pieejami?

Skatoties, kādi pastāv drošības risinājumi, lai aizsargāt māju, var redzēt, ka tieši šo jau ir diezgan liels skaits. Jūs varat paši sev uzstādīt aizsardzības mehānismu vai, piemēram, griezties jau pie ekspertiem. Galvenā atšķirība ir tajā, kad, griežoties kompānijā, var būt pārliecinātiem, ka pat iebrukšanas gadījumā nāks momentāla reakcija un dienests dosies uz apsargājamo objektu. Pretējā gadījumā Jums būs pašiem jāseko līdzi un vajadzības gadījumā jāsauc policija. Apsardzes veidi tiek iedalīti – fiziskā un tehniskā apsardze, inženiertehniskā vai apvienotā jeb kombinētā apsardze.
Fiziskā apsardze – visi esam redzējusi apsargus tirdzniecības vietās vai arī kāda stāvlaukuma sargu, to arī dēvē par fiziskā veida apsardzi. Parasti fiziskā apsardze ir izvēlēta tad, kad būs vajadzīga sardze kādā pasākumā, vai arī jāparved kāda dārga lieta, kā arī īpašuma aizsardzība. Izvēloties pakalpojumus tikai no uzticamas firmas jau ir droši, tā kā tiem standartā pastāv visi tie sertifikāti un garantijas. Bet pastāv iespēja, kad var tikt piemeklēti citi drošības risinājumi, kā piemēram, apsargs, ko tad var censties noalgot un kas arī apsargās īpašumu. Bet šinī gadījumā ir diezgan neskaidras garantijas.
Kā vēl viens variants, kuru piedāvā licencēti uzņēmumi ir tehniskā apsardze, kas arī ir ļoti drošs un uzticams veids. Tādā gadījumā tiek veikta signalizācijas uzstādīšana Jūsu mājās no kuras signāls un bieži arī video nonāk uz “pulti” sargiem, kuri visu diennakti seko objektiem. Tādējādi uz īpašumu izbrauc ātrās reaģēšanas dienests un vēl informē Jūs par situāciju kopumā. Nenoliedzami, Jūs varat arī paši uzstādīt signalizāciju uz savām viedierīcēm, taču nenoliedzami eksperti rīkosies ātrāk.
Pēdējie 2 varianti ir inženiertehniskais variants un kombinētais, kur kombinētais ir skaidrs, kas ir – vairāku variantu savienojums, atrodot labāko kombināciju. Turpretim, inženiertehniskais variants ir tāds, kad tiek izmantoti, piem., metāla žalūzijas vai dzelzs režģi, kā veikalos uz ielas. Tas nenodrošina pilnīgu aizsardzību, kaut gan nenoliedzami aizturēt uz kādu laiku laupītāju gan varēs.

Kur izvēlēties mitekļa aizsardzību, lai varētu gulēt nesatraucoties?

Pētot apsardzes firmas, būtisks moments jau ir tieši tas, vai šis uzņēmums būtu gatavs uzņemties finansiālu atbildību. Saskaņā ar likumu firmai jau ir jāatbild par tiem zauējumiem, kuri radās nekvalitatīvu pienākumu izpildes vai nepildīšanas rezultātā. Vēl viens svarīgs moments būtu ātrās reaģēšanas komandas ierašanās laiks. Šim maksimālajam laika periodam ir jābūt iekļautam līgumā, savādāk nebūs iespējams pieprasīt finansiālu kompensāciju, gadījumā ja tā darbinieki neieradīsies objektā laikā. Eksperti atzīmē, kad vidēji ātrās reaģēšanas komandu ierašanās laiks ārpus pilsētas ir desmit līdz piecpadsmit minūtes, pilsētā vēl mazāk, taču to nosaka individuāli. Obligāti apskatiet visas rekomendācijas, kuras atrodamas tieši par uzņēmumu, lai saprastu darbības gaitu un sadarbību ar klientiem. Uzņēmuma darba pieredze, darbinieku profesionalitāte ka arī fiziskā sagatavotība, mūsdienīgs aprīkojums arī ir ļoti svarīgs atlases kritērijs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *