Kvalitatīvas brilles vai arī polarizētas saulesbrilles – izlases pamatprincipi

Koriģējošās brilles un arī polarizētas saulesbrilles šodien – to izvēle tomēr ir salīdzinoši smags izaicinājums. Briļļu ietvari, kas piestāv kā pasākumos, gan ikdienā, pie tam izceļ valkātāja dabīgo skaistumu, kā arī parāda, ka tieši Jūsu zīmolu briļļu ietvari būs moderni, tik tiešām tādi briļļu ietvari ir neaizvietojami. Parasti, ja tiek sameklētas tāda veida saulesbrilles vai arī koriģējošo briļļu rāmji, mēs cenšamies pēc ilgāk tos saglabāt, jo līdzīgu aksesuāru var būt smagi sameklēt. Interesanti, bet, izvēloties koriģējošās brilles, sevišķi, ja būs pirkti briļļu ietvari internetā, rekomendējams skatīt vairāk informācijas par trim pamata parametriem – rāmja izmēru, formu, kā arī tā krāsu.

Bērnu vai pieaugušo saulesbriļļu un koriģējošo briļļu rāmju izraudzīšanās – pamata aspekti, kam tad vērst īpašu uzmanību

Briļļu rāmji, kas izcels cilvēka individualitāti? Gadījumā ja tiek iegādāti briļļu ietvari internetā, vienmēr ir labi, ja eksistē nosacījumi pēc ka vadīties. Veicot atlasi, jāliek akcents konkrēti uz minētajām lietām:

1. Noskaidrojiet savas robežas, šeit runa iet par seju. Briļļu rāmji nevar iet pāri sejas robežām, brilles nevar pārsniegt vaigu kaulus. Uzvelkot brilles vai saulesbrilles, to ķepiņām būtu jābūt paralēlām. Gadījumā ja viņas pietuvojas viena otrai, tādā gadījumā tās spiedīs degunu, taču, kad tās tālu viena no otras – brilles kritīs nost.
2. Lielāks nenozīmē labākais variants. Pirmām kārtām, ietvars nedrīkst būt pārāk augsts. Ir labi, ja rāmja augšējā mala atrodas 1 – 2 milimetrus zemāk par uzaci. Izņēmums ir kaķacs briļļu ietvari. Nav labi, kad briļļu rāmji būs tik lieli, ka caur brillēm var redzēt uzacis. Otrkārt, koriģējošās brilles vai, piemēram, saulesbrilles nevar būt pārāk lielas. Uzzīmējiet divas horizontālas līnijas. Vienu – uzacu līmenī, otru – deguna galā. Pamēģiniet uzvilkt brilles un tad pārliecinieties, kad tās aizņem ne vairāk kā divas trešās no vietas, kas ir starp līnijām.
3. Tilts tieši uz deguna vai deguns uz tilta? Tilts brillēm jau ir stienis – savienojums, kurš vieno abas briļļu rāmja puses. Un tāda lieta var arī uzlabot sejas vaibstus, tāpat kā skaistumkopšanas izstrādājumi. Augsta tipa tilts padara degunu garāku, zems tilts, gluži pretēji, padara to īsāku.

Eksistē zīmolu briļļu ietvari ar dubultu tiltu. Tam nav tehniskas funkcijas: patiesībā tas ir stila elements. Gadījumā ja vēlaties koncentrēties uz degunu un padarīt to pamanāmāku, tad dotais veids der, bet, ja negribat, vislabāk izvairīties no tāda varianta.

Kādi tad ir labākie optikas saloni?

Vienalga, vai arī Jums vajadzīgi optio briļļu rāmji, vai bērnu saulesbrilles, labāk tos ir sūtīt pārbaudītā un arī uzticamā vietā, kur iespējams ne vien atrast optiskās saulesbrilles, bet, protams, arī brilles ar konkrētu redzes korekciju. Šodienas optikas veikals ir uzskatīts ne tikai, piemēram, kā tirdzniecības vieta, bet arī kā tā vieta, kurā varētu veikt redzes pārbaudi. Tādēļ, viennozīmīgi, optika Cēsīs, Ogrē vai Talsos ar acu ārstu klātienē visu laiku būs daudz vairāk atbilstoša nekā, piemēram, tirgus, kur arī iespējams iegādāties saulesbrilles bērniem vai arī koriģējošās brilles, bet vai tās Jums būs piemērotas, to nevar zināt. Tagad ļoti labi optikas veikali Jelgavā arī būs sastopami, līdz ar to nav jādodas uz Rīgu, tā kā ļoti daudziem drošiem saloniem eksistē filiāles arī citās Latvijas pilsētās. Kaut gan uzmanīgi apskatiet klientu ieteikumus, tā kā vienīgi tā Jūs zināsiet, piem., kādi tieši optikas veikali Jelgavā jau ir labākie.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *