Personalizētas uzlīmes tieši Jūsu firmas popularizēšanai

Uzlīmes ir attēli, kas jau tiek izgatavoti tieši uz pašlīmējoša materiāla, proti, brīvas formas papīra vai speciālas plēves, kas domātas šādu izstrādājumu līmēšanu uz dažādām virsmām. Uzlīmes galvenokārt izmanto, kā mārketinga rīku. Turklāt tieši šāda varianta tipogrāfija šodien ir populāra, šo uzlīmju izgatavošana ļauj veikt veiksmīgu marketinga kampaņu ar minimālām izmaksām. Šis mārketinga veids jau ir ļoti izplatīts tirdzniecības, kā arī servisa salonos, kur ir ievērojams cilvēku skaits. Tieši ar šo speciālas apaļas uzlīmes atbalstu iespējams nodot faktus iespējamajiem klientiem, kad šajā vietā tiks rīkota kāda akcija vai tiks piedāvātas atlaides vai parādījies pavisam jauns produkts.

Uzlīmju izgatavošana – kādā veidā tiek īstenots process?

Īstenībā uzlīmju izgatavošana un tās metodes izvēle ir ietekmējama no krāsas, attēla specifikas, tirāžas, materiāliem un arī citiem faktoriem, kā arī cena ir no tā atkarīga. Populāras metodes, kā drukāt uzlīmes:

-Digitālā druka. Šeit nav nepieciešams sagatavošanās etaps, tādēļ ir ekonomiski izdevīga uzlīmju izgatavošana tieši mazām tirāžām, taču, pieaugot klienta pasūtījuma daudzumam, pašizmaksa nesamazināsies.

-Fleksogrāfija. Tieši šī tehnoloģija parasti tiek meklēta, ja tiks sūtīta uzlīmju izgatavošana lielā daudzumā – sākot ar 50 000 gab. Tehnoloģija jau ir piemērota darbam ar tiešām atšķirīgiem materiāliem, attēls būs kvalitatīvs un ar spilgtām krāsām.

-Termopārneses jeb folija uzlīmju druka. Šī metode izdevīga nelielām tirāžām, kas ir no 1000 gabaliem. Šeit nepieciešams speciāls printēšanas aparāts. Šeit var darboties ar kartonu, tekstilizstrādājumiem, papīru un pat sintētiku. Tāda tipa apaļas uzlīmes jau būs spēcīgas pret UV ietekmi, temperatūras svārstībām.

-Ofseta. Piemērots drukai uz papīra vai kartona. Šinī izkārtojumā drukāt uzlīmes izdevīgi vidējās tirāžās.

-Termiskā drukāšana – Līdzīga termopārnesei, taču ar zemākas kvalitātes rezultātu. Atbilstošs tāda veida preču marķēšanai, kur ir mazs glabāšanas laiks – apmēram 3 līdz 4 mēneši.

-Karstā druka būs ideāli piemērota etiķetes uzlīmes dizainam. Attēls būs pārvietots no klišejas uz darba virsmu zem spiediena, ņemot vērā konkrētu temperatūru. Piemērots drukai uz plēves vai auduma vai pat ādas, pielietojot hologrāfiskas un metāliskas krāsas. Drukāšanas veikšanas termiņu nosaka tas, cik sarežģīta ir druka, pasūtījuma daudzums un cita veida kritēriji.

Pie kā varētu drukāt uzlīmes?

Kad tiks pasūtīta uzlīmju druka, cena tādiem darbiem veidojas no izstrādājumu lieluma un arī formas, izmantotajiem izejmateriāliem, tirāžas, krāsu skaita. Izstrādājot mārketinga uzlīmes stilu, parasti tiek ievērots klientu uzņēmuma korporatīvais stils, PR mērķi, klientu mērķauditorija. Tādēļ, kad tiek izvēlēts drukas veikals, labāk izlasīt visas pieejamās atsauksmes tieši par šo kompāniju un labi iepazīties ar mājas lapu. Tā kā konkrēti mājas lapā varēsiet uzzināt vairāk kaut ko par kopējo uzņēmuma tēlu un saprast vai, piemēram, sadarbība būs veiksmīga. Labi, ja kompānija pastāv daudzus gadus tirgū, jo tad darbība jau būs uzlabojusies, kā arī attīstījusies. Tad varētu būt drošiem un uzticēt savu pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *