Aizdevums online un sms kredīts – vai būtu vērts mēģināt?

Pateicoties internetam, kredīts šodien var tikt izsniegts arī neizejot no mājām. Viennozīmīgi tas jau ir diezgan ērti mūsdienu pasaulē. Pie tam, kredīts internetā ļauj taupīt laiku kā arī naudu ceļā uz finanšu iestādes filiāli kā arī gaidīšanu rindās, kā tas parasti ir bankās. Kādā veidā var tikt dabūti aizdevumi online, kas tad ir jāņem vērā, izvēloties aizdevumu, un cik droši būtu sūtīt personīgos datus šādām nebanku kredītiestādēm? Labāk jau ir saprast atbildes uz šiem jautājumiem jau iepriekš, lai vēlāk droši lietot online kredītus. Centīsimies noskaidrot to tālāk rakstā.

Aizdevumi, to plusi un vēl vājas puses

Pievēršoties priekšrocībām un arī trūkumiem, ko sms kredīti vai arī citi kredīti internetā sevī slēpj, vispirms jākoncentrējas uz mīnusiem. Tad šeit pirmās briesmas uzrodas aizņēmēja nepietiekošas uzmanības dēļ. Tiek pieteikts kredīts, bet nemaz nav lasīti līguma noteikumi. Visbiežāk, protams, lai pievilināt klientus, tiek norādīts minimālais procentuālais daudzums. Izpētot nosacījumus, procents ir ievērojami augstāks. Vēl viena problēma ir par personiskās info nodošanu krāpnieku rokās. Pasargāt sevi no tā jau ir viegli. Aizdevums internetā jāformē tikai pie drošām kredītiestādēm.
Priekšrocības:

  • Iespēja piedalīties dažādās akcijās, kā arī sezonālos piedāvājumos;
  • pieteikuma izvērtēšanas ātrums, kā arī momentāla naudas saņemšana uz kontu;
  • spēja atlasīt kredītu bez liekiem dokumentiem vai pat ar kredītvēsturi, kas neapmierinātu bankas;
  • šeit nav nepieciešams doties uz kredītiestādes filiāli;
  • saņemot karti ar kredītlimitu, eksistē iespēja iegūt samazinātu % likmi un ilgāku atmaksas periodu. Ir bankas, kas var piedāvāt arī jauniem klientiem nenākt atvērt kontu un parakstīt visus dokumentus. Bankas kurjers pats piegādās dokumentus uz mājām, bet Jūs saņemsiet naudu.

Saprotams, ka tieši aizdevums online ir diezgan daudzsološa nozare, kura ļauj saņemt patīkamus nosacījumus. Taču, lai aizsargātu savas intereses, tomēr ir cītīgi jāpārlasa visi tie dokumenti, un pirms izvēlaties kreditēšanas iestādi, uzziniet vairāk par klientu atsauksmēm. Pārdomājiet ne tikai procentu likmi, bet arī pārmaksājuma kopējo summu, tā var ietvert komisijas maksu vai arī citus pakalpojumus.

SMS kredīti – galvenās nianses

SMS kredīts jau ir mikrokredīts, kas tiks saņemts, nosūtot SMS pieprasījumu kredītiestādei. Tāds aizdevums ir ļoti vienkāršs un sniedz iespēju saņemt naudu, neizejot no mājām, bez tam nemaz nav vajadzīga pieeja interneta pieslēgumam. Latvijā sms kredīti jau sen zināmi un vēl iedzīvotāju vidū tāds kredīts ir pieprasīts.
Svarīgākie ieteikumi aizņēmējam ir:

  • SMS kredīts jāpiesaka vien pārbaudītā finanšu iestādē, kas ir tiesīga piedāvāt kreditēšanas pakalpojumus. Šajā jomā eksistē daudz krāpniecības gadījumu.
  • Cītīgi izvērtējiet nepieciešamību kreditēties, tā kā % par ātrajiem kredītiem ir diezgan augsti, kā arī aizdevuma atdošanas termiņš jau ir īss.
  • Iepirkšanās cienītājiem sms kredīts dažkārt kļūst par ieradumu, pateicoties tā pieejamībai. Centieties sevi ierobežot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *