Ieteikumi, kā pareizi sūtīt lietotas drēbes online vai jau veikalos

Cilvēki, kas nezina, izdzirdot vārdus “lietotie apģērbi”, iedomājas sev vietu ar veselu kalnu vecu lupatu, kur mēģina priekš sevis kaut ko atrast trūcīgie. Tomēr tie, kuru pirkumu iegādes vieta, kaut vai reizi ir bijuši lietoto apģērbu veikali, cenšas šo nestāstīt visiem, lai izvairītos no jebkādas iespējamās konkurences, jo negrib, lai kāds uzzina, kur un par cik tie nopirka šo šiko blūzi. Nenoliedzami, ne visi lietoto apģērbu vai apavu veikali jau ir bagāti ar īpašām pērlēm, eksistē tās vietas, kur lietotie apģērbi vai apavi ir ar bojājumiem vai citām lietošanas pazīmēm. Bet tādi, kas prot sameklēt to īsto vietu, kļūst jau par pastāvīgiem pircējiem tādos veikalos, jo šeit parasti var uzdurties kāda pazīstama zīmola mantai, piemēram, Hermes šallei vai pat Louis Vuitton somiņai. Pie tam mūsdienās ir pieejami lietoti apģērbi internetā, kas ir tas, kas padara meklēšanu vieglāku, kā arī sniedz iespēju viegli uziet ko īpašu.

Lietoti apģērbi internetā vai arī veikalā – kam tieši pievērst īpašu vērību?

Ja kādu interesē tikai klātienes lietotu apavu veikals vai apģērbu, tad ir jāuzzina, kādās dienās tiek veikta preču piegāde. Tādā veidā jau ir iespēja nopirkt lieliskas lietotas drēbes par ļoti labu cenu. Mēģiniet sadraudzēties ar pārdevējiem, tā kā tādējādi var palūgt, ka Jums ziņo par laiku, kad tiek atvesti mazlietoti apģērbi. Bieži vien tādā veidā var arī iegūt pavisam nelietotas lietas, ko neviens nemaz nav nēsājis. Otrkārt, noskaidrojiet, kad tad notiek izpārdošanas. Daži lietoto apģērbu veikali piedāvā cilvēkiem atlaides līdz pat 90 %! Tādējādi lietoti apavi vai apģērbi varētu būt nopirkti var teikt, ka par velti. Kad tiek skatīti lietoti apavi internetā, tad šeit ir jāsteidzas, jo internetā diezgan ātri viss tiek izpirkts. Trešā lieta, pirms svētkiem mēģiniet pakārtot sev dienu tā, lai kāds tieši lietotu apavu veikals vai apģērbu Jums būtu pa ceļam. Interesanti, bet tieši pirms svētku dienās tādos veikalos tiek ievestas diezgan interesantas preces. Ceturtkārt, veiciet revīziju savu apģērbu un apavu skapī, pēc tam sastādiet sarakstu, ko tieši Jums vajag. Gudrāk jau ir vērst īpašu uzmanību stilīgām lietām vai arī ekskluzīviem variantiem. Pieckārt, cītīgi meklējiet un arī pētiet preces izskatu, jo starp visām lietām katrā ziņā būs atrodami mazlietoti apavi vai apģērbi. Bez tam ļoti bieži pasaules zīmolu veikali pārdod lietas no jau vecām kolekcijām par ļoti zemām cenām, bet lietoto apģērbu vai apavu veikali šīs preces izpērk. Bez šaubām, slavenu brendu lietoti apģērbi vai apavi vienmēr ir dārgāki nekā citas preces, taču to cenas būs daudz mazākas nekā, piemēram, jaunu apģērbu veikalos. Un visbeidzot, nevajag zaudēt savu galvu! Ļoti lietotie apģērbi arī tad, ja tas bija slavenas brendu kolekcijas bijusī pērle, Jums nav nepieciešami, tā kā drēbes, kuras ir ļoti nolietotas, Jūs tiešam nevēlēsieties vilkt sev mugurā.

Uz ko jāskatās, kad tad tiks meklēts lietotu apavu veikals ar precēm uz vietas vai internetveikals?

Jau tiek meklēti lietoti apģērbi Rīgā? Sāciet ar to, ka apskatieties, kādi lietoti apavi internetā jau ir atrodami, tur varēsiet apskatīties kā preču piedāvājumu, tā arī ar rekomendācijām no pārējiem klientiem. Gudra un sistematizēta tirdzniecība atvieglo pirkšanu, tāpēc labāks ir tieši tas lietotu apavu veikals, kur viss ir redzams uzreiz, nevis sakrauts kaudzēs. Izpētiet vairākus veikalus, kur var tikt pārdoti mazlietoti apavi un apģērbi, tas ir tāpēc, lai Jums ir ko salīdzināt. Bez šaubām konsultējaties ar pārdevējiem, tā kā atsaucīgi veikala pārdevēji vienmēr varēs ieteikt ko labu. Ja sekosiet šiem ieteikumiem, Jums vienmēr būs iespēja veikt pārdomātus un kvalitatīvu preču pirkumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *