Ar ko izceļas moderns auto serviss ?

Mašīna tāpat kā cilvēka organisms agri vai vēlu sāks zaudēt pozīcijas dēļ vecuma un tai būs vajadzīgs remonts un apkope. Aktīvi lietojot transportu, tas noved pie motora vai elektriskās vadības galveno darba elementu nolietojuma. Protams, ja var, tad jau var saviem spēkiem labot auto. Bet parasti brīvā laika, iespēju vai arī vēlmes izsīkums liek pat automašīnu mīļotajam griezties pēc palīdzības, šinī gadījumā nāk palīgā autoserviss Rīgā un citur Latvijā. Parasti servisa izvēle ir diezgan grūts uzdevums, kuram nepieciešama kvalitatīva un arī līdzsvarota pieeja. Nemaz nav jāskrien un jāvadās tieši uz mazu cenu, tā kā par to Jūs varat saskarties, ka auto serviss piedāvā nekvalitatīvu darbu. Servisa izraudzīšanās diezgan bieži pārvēršas par īstu veiksmes spēli automašīnas īpašniekam.

Uzzini vairāk – http://www.carway.lv/lv/pakalpojumi/

Kādā veidā dalās servisi?

Ikviens autoserviss Juglā vai arī jebkurā citā Rīgas mikrorajonā tiek iedalīts 3 pamata grupās, sertificēti dīleru servisi, parasts autoserviss un visbeidzot privāto mehāniķu pakalpojumi garāžā. Ar ko viņi atšķiras un tad, kāds ir labākais variants, mēģināsim noskaidrot.
Oficiāls dīleru serviss, tāds ir, piem., sertificēts lexus autoserviss, viņi parasti būs noteiktas auto brenda markas pārstāvji, kuru tieši remontā un garantijas servisā tie specializējas. Visbiežāk tas jau ir auto apkope ar garantiju, jo, ja, kā piemēram, vajadzīgs auto remonts, mašīnas īpašnieks būs spiests maksāt “labu” cenu. Nav noliedzams, ka, tāda lieta nemaz nav visos sertificētos servisos, tādēļ minētais apstāklis būs labi jānoskaidro.
Parasts autoserviss Rīgā vai arī jebkur citur Latvijā, kas tieši tiek reģistrēts, ievērojot likumdošanu un tie pilnīgi būs atbildīgi par savu veikto darbu, pat, ja klientiem nepieciešama vien riepu montāža un balansēšana. Tāds serviss ir un būs diezgan izplatīts, šadā servisā būs gan kvalitatīvs automehāniķis, gan auto elektriķis, gan arī labas kvalitātes pakalpojumi. Tanī pašā laikā cenas būs mazākas.
Pēdējā grupa – privatās garāžas, kurās piedāvātais auto remonts tiks veikts neoficiāli. Bez šaubām, šajās vietās ir zemas cenas, tajā pat brīdī šeit nav arī nekādu garantiju, kā arī atbildības par sniegtajiem pakalpojumiem. Turklāt jauno auto diagnostika diez vai būs pareizi realizēta.

Kā var atšķirt kvalitatīvu autoservisu no neprofesionāla?

Svarīgākie kritēriji, kas jāievēro izdarot autoservisa atlasi:
1)Tehniskais aprīkojums – bez noteikta inventāra komplekta nemaz nav realizējama kvalitatīva auto diagnostika vai arī vienkārša riepu montāža un balansēšana. Tādēļ vienmēr noskaidrojiet, kāds tieši pacēlājs un cita veida inventārs ir autoservisā, tādā, piemēram kā, sertificēts toyota autoserviss;
2)Darbinieki – Profesionāls automehāniķis ir kvalitatīvu pakalpojumu iezīme. Ja speciālistam pat nav parastāko zināšanu vai, piemēram, viņam pat grūti noteikt bojājuma iemeslu, labāk neriskējiet! Arī tad, kad Jums nepieciešams auto elektriķis, jo šodien jaunās mašīnas būs diezgan atkarīgas no elektronikas.
3) Auto detaļas – uzziniet tieši par palīgmateriāliem un izvēlētajām detaļām. Iegaumējiet, kad zemas kvalitātes rezerves daļas izmantošana, pēc kāda laika var radīt neatgriezeniskas sekas mašīnai.
Jāsaprot, kad kvalitatīva autoservisa izraudzīšanās ir drošība kā arī ilga auto mūža garantija. Uzziniet paziņu atsauksmes un tad piemeklējiet centrus, kur būs atbildīgi tieši par piedāvāto pakalpojumu kvalitātes līmeni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *