VAI IR DROŠI TIEŠSAISTĒ IEGĀDĀTIES ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS?

Musdienās personīgā vīna darītava vai neliels alus brūzis savās lauku mājās ir teju ekskluzīva lieta. Likuma normas regulē alkohola darīšanu māas apstākļos, taču saražoto iriespējams pārdot pilnīgi legāli, iepriekš izpildot visas prasības, kas atrunātas alkohola aprites un akcīzes preču likumos. Varam saderēt, ka jebkurai nelielai alus darītavai vai vīna pagrabam, ir sava vēsture un stāsts, kā nonāca līdz šādam biznesa veidam, pie tam, nereti šīs teikas kalpo kā labs veids klientu pievilināšanai. Arī savas produkcijas realizēšana dažādos gadatirgos ir vēl viens veids kā likt par sevi manīt plašākam klientu lokam. Kā arī, protams, nevar aizmirst arī par interneta veikalu, kurā pārdot savus saražotos labumus.

Uzzini vairāk – http://pv64.lv/

LABA DĀVANA SVĒTKOS – OGU UZLĒJUMI UN MĀJĀS DARINĀTS SIDRS.
Mājas bruvēts alus vai darīts vīns ir lieliska dāvana svēkos tuvam draugam. Veikalos nopērkamie alkoholiskie dzērieni noteikti negaršo tā, kā mājražotāju vīni, uzlējumi, sidri un arī mājās brūvētais alus. Mājas degvīns arī ir ar savādāku, pat nedaudz ekskluzīvu garšu. Vēl viens aspekts ar ko mājražotāji atšķiras no lelajām alkohola rūpnīcām un alus darītavām, ir dažādu garšu piedāvājums, kas sniedz iespēju pārdot unikālu preci, ka var kļūt par firmas zīmi! Piemēram, upeņu vai jāņogu uzlējums pildīts skaistā pudelē, būs lieliska dāvana.

VAI ONLINE IEPIRKŠANĀS VIETNĒS IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES ALKOHOLU?
Visbiežāk, dažāda veida alkohola veikali, kas produkciju piedāvā iegādāties internetā, piegādi veic pašu spēkiem. Tas ir arī veids kā pārdevējam pārliecināties, ka pircējs ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu. Lokālas alkohola darītavas piegādi veic uz tuvākajām pilsētām un rajoniem. Lai tas būtu izdevīgi abām darījuma pusēm, tiek noteikta pamata summa, no kuras iespējams veikt pasūtījumu un arī pamata summa no kuras sākas bezmaksas piegāde. Iegādājies Latvijā ražotu preci un atbalsti savējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *