Vasara nāk klāt, kādi tieši svētki mūs visus sagaida? Jāņu diena un Līgo – atrodam vislabākos dzejoļus!

Ziema paskrēja nemanot un tuvojas Vasarsvētki. Kalendārs sāk ziņot par to, kam ir vārda dienas maijā un jūlijā. Turklāt jūnijā mēs visi svinēsim vēl vienus samērā gaidītus svētkus – Jāņus un Līgo dienu. Tie būs svētki, kas tad izsenis Latvijā bija diezgan mīļi un gaidīti, šis apstāklis jau bija saistīts ar mistiskiem ticējumiem un tradīcijām. Kaut gan arī šodien mēs visi ar prieku atzīmējam kā Vasaras svētkus, gan Jāņu dienu. Bet šie svētki ir vienmēr kopā ar jautrām dziesmām un dziedošiem dzejoļiem. Kurā vietnē tad tos var atrast? Šodien, gan nerātni Līgo pantiņi, gan dzimšanas dienas apsveikumi, atrodami novēlējumu krājumu mājas lapā, kā https://labadavana.lv/apsveikumi/svetki/ligo/neratni/, kur pie tam ir ērts instruments novēlējumu meklēšanā.

Lielisks apsveikums Līgo dienā – kāds būs tieši tas labākais?

Patlaban tiešām nevienu nevar pārsteigt un katram pazīstamie Līgo dzejoļi vai tautas dziesmas tomēr ir apnikuši. Kādā veidā tad izbrīnīt šajos jautrajos svētkos? Pastāv dažādi nerātni Līgo pantiņi un vēl sirsnīgi novēlējumi dzimšanas dienā, taču šos visbiežāk interneta plašumos ne tik viegli sameklēt. Protams, labāk būtu doties tādā mājas lapā, kurā būs ērts instruments, kurš ļauj izvēlēties, kā piemēram, nerātni Līgo pantiņi vai arī bērnu apsveikumi dzimšanas dienā. Tas ir kā ērti, gan arī saprotami. Arvien vairāk cilvēki mēģina atrast, kaut ko nedzirdētu un interesantu, šinī situācijā var izcelties, piemēram, ar to, kad pastāsta, kas ir Vasarsvētki. Un tagad šis viss atrodas vienā vietā, kas tieši jau ir diezgan ērti modernam indivīdam.

Jāņu dienas paražas un arī Līgo dienas ticējumi, kam pievērst vērību vai kurā vietā skatīt?

Kad tiek meklēts, kas ir Jāņi, tradīcijas bieži vien tiek aizmirstas. Saskaroties ar tādu problēmu daudzos dzejoļu un apsveikumu krājumu mājas lapās, izvēle krita uz tādiem portāliem, kur būtu atrodams viss! Jo, bez šaubām, nemaz nav ērti skatīt vienā lapā, kas tad ir Līgo svētki un to tradīcijas, bet citā vietnē, kad ir Jāņi, bet vēl kaut kur censties sameklēt mīļu dzejoli dzimšanas dienā. Šodien tik tiešām pastāv vietas, kur var sameklēt ne vien kas ir Vasarsvētki, taču ir arī liels krājums, kurā ir vislabākie Jāņu dienas pantiņi. Tas ir ērti un arī taupa meklēšanas laiku. Brīdī, kad tiks atrasta tāda veida lapa, ir ieteicams uzreiz saglabāt to grāmatzīmēs un vēl pierakstīties uz lapas jaunumiem, lai nelaistu garām kādus jaunus pantiņus vai arī dzejoļus Jāņos, Līgo svētkos vai citos dzīves notikumos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *