Vai ir iespējams pasargāt īpašumu no ielaušanās?

Pat jau ar labām ārdurvīm un vēl uzticamām slēdzenēm nav iespējams pilnīgi būt pārliecinātiem par mājokļa drošību. Protams, lai pēc iespējas maksimāli palielinātu īpašuma drošību, jums jau ir vajadzīga signalizācijas uzstādīšana mājai vai dzīvoklim. Pilnīgi visas šodienas sistēmas strādā pēc līdzīga darbības principa, bet atšķiras tieši pēc datu pārraides veida, sensoru daudzuma vai veida, gan arī dažām citām funkcijām. Lai saprastu priekš sevis, kas katrā konkrētajā variantā būtu labāks, Jums jāsaprot, kādi tad drošības risinājumi eksistē un kā tie darbojas.

Mūsdienu apsardzes risinājmumi

Vēlaties labāk aizsargāt privātmāju? To tiešām var veicināt šādi drošības risinājumi – teritorijas aizsardzība jau ar speciāli apmācītiem cilvēkiem un to sauc – fiziskā apsardze, tehniskās apsardzes izmantošana, dažādi inženiertehniskie varianti un vēl kombinēta aizsardzība. Tieši ar ko šie veidi atšķiras savā starpā varēs redzēt tālāk.
Īpašumu apsargā specializētie dienesti un to apsardze – šī aizsardzības metode arī tiek definēta kā fiziskā apsardze, pie tam to var īstenot divos veidos: izmantojot organizācijas, kas specializējas objektu aizsardzībā, vai nolīgstot atsevišķu sargu. Kompānijas, kas nodrošina fiziskās apsardzes pakalpojumus, savu darbu veic kvalitatīvi kā arī efektīvi, šo firmu darbinieki būs īpaši apmācīti un, protams, viņiem būs nepieciešamie aizsargāšanās līdzekļi (ieroči, apģērbs kā arī aprīkojums). Šādas aizsardzības organizēšanas process ir vienkāršs, bet salīdzinoši izmaksu ziņā dārgs. Lētāks variants ir sargs, ko arī varētu nolīgt, izmantojot apsardzes firmas.
Savukārt, tehniskā apsardze ir tāda sardze, kur tiek pielietota signalizācijas uzstādīšana, kur signāls nokļūst uz “pulti”. Svarīgākie tehniskie līdzekļi objekta aizsardzībai tad ir īpaši trauksmes signalizācijas sistēmas sensori. Šīs ierīces ir uzstādītas pa aizsargājamās teritorijas perimetru, kas vajadzības gadījumā ziņo dienestam. Pie tam arī tādā variantā pastāv divi varianti, kurā viens ir līguma noslēģšana tieši ar kompāniju, kur īpaši norīkots cilvēks seko līdzi informācijai par stāvokli klienta majoklī. Otrs izvēles variants būs, kad tieši signāls nonāk uz Jūsu telefonu un ziņo par situāciju.
Mājokļa apsardze izmantojot inženiertehnikas līdzekļus, kur tiek lietoti dzelzs režģi, žalūzijas uz logiem, kā arī triecienizturīgs pārklājums. Dotais variants nenoliedzami būtu lētāks un diezgan labs, taču uguns nelaimes gadījumā varētu būt radies slazds pašam sev, kā arī bieži tas neaiztur laupītājus.
Pats pēdējais veids ir kombinētie drošības risinājumi, šajā gadījumā var tikt izmantoti divi vai arī vairāki aizsardzības varianti. Šinī gadījumā var būt tiešām drošiem par mājokļa aizsardzību.

Kāds apsardzes uzņēmums ir labākais?

Biznesmeņi ar pieredzi, kuri jau bija sadarbojušies ar vairākām apsardzes firmām, izceļ, kam tad jāpievērš vērība, meklējot šādu uzņēmumu:
1) Darba pieredze. Nepastrīdami svarīgs moments, tā kā darba pieredze parādās profesionālajā izaugsmē un pieredzējuši uzņēmumi darbības laikā būtiski paplašina iespējas un piedāvājumu.
2) Klienti. Kvalitatīvs apsardzes uzņēmums vienmēr izceļas tieši ar lielu klientu daudzumu, tostarp lielu pastāvīgo klientu skaitu.
3) Kompānijas personāls. Sargājot vairākus objektus un personas, ir vajadzīgs ne tikai ievērojams darbinieku skaits, taču arī sakomplektētas ātrās reaģēšanas komandas, kas tad būs gatavas izbraukt arī pēc pirmās trauksmes jebkurā laikā.
4) Tehniskā apsardze ar “pulti”. Tas būs viens no aspektiem, kas atšķir stabilu apsardzes firmu. Drošības panelis ļauj saņemt trauksmes signālu pat tad, ja objektā nav īpašnieku, un trauksme tiek iedarbināta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *