KUR IR VISLIELĀKĀ REZERVES DAĻU IZVĒLE?

Ikviens no mums gribētu nopirkt mašīnu tieši no salona, taču lielākā daļa autobraucēju visā pasaulē, savas automašīnas iegādājas lietotas. Lietotu auto pirkšana un pārdošana ir normāla prakse visā pasaulē, līdz ar to arī automašīnas rezerves daļas ir vesela uzņēmējdarbības joma, kas aug ar katru gadu. Ne velti, katru gadu automašīnā ir obligāta tehniskā apskate, kas nosaka to, vai mašīnas tehniskais stāvoklis ir braukšanas kārtībā, vai arī nepieciešams kādu detaļu nomainīt. Nav jābrīnās par to, ka auto detaļu pasūtīšana no oficiālā dīlera vai izplatītāja, var izvērsties par diezgan dārgu prieku, tādējādi detaļu iegādāšanās no donoru automašīnām, nav nekas neparasts. Esošo un potenciālo klientu ērtībām, auto rezerves detaļas ir nopērkamas arī tiešsaistē! Reizēm nemaz nav nepieciešamība pēc jaunas detaļas iegādes, jo auto ir iespējams savest kārtībā teju trīs reizes lētāk, taču, tik pat kvalitatīvi.

KĀDAS DETAĻAS IR IESPĒJA PASŪTĪT E- VEIKALĀ?

Iespēja interneta vidē atrast un iegādāties jaunas vējstiklu slotiņas, sajūgu, bremžu klučus vai jebkādu citu automašīnas rezerves daļu, pamatā šķiet visai neierasti, taču, tas ir ļoti ērti un vienkārši. Lai savai automašīnai atrastu vairākas pieejamas un vajadzīgās detaļas, ir nepieciešams norādīt auto izlaiduma gadu, marka, modeli un dzinēja tilpumu. Kad visi dati ievadīti sistēmā, tiks atlasīts piemērotākais risinājums konkrētajai automašīnai. Rezerves detaļas tiek piedāvātas visām zināmākajām un ne tik populārām mašīnu markām, sākot no luksusa klases Aston Martin un Maserati, un beidzot ar budžeta klases auto Fiat, Lada, Opel un citiem populāriem auto ražotājiem – Audi, KIA, VW, Škoda un tā šo sarakstu varētu turpināt vēl ilgi.

VAI IEPIRKTIES ŠĀDĀ VEIDĀ IR DROŠI?

Nepieciešams zobsiksnas komplekts, tilta sija, bukses vai amortizatori? Tai noteikti nevajadzētu kļūt par problēmu. Mūsdienu lieliskās tehnoloģiskās iespējas piedāvā opciju sameklēt, pasūtīt un saņemt nepieciešamo rezerves daļu automašīnai jau pavisam drīz. Elektroniskajā rezerves daļu katalogā ir iespējams atrast tūkstošiem dažādu rezerves daļu, kas visas sadalītas 33 kategorijās. Katrā ziņā piekritīsiet, ka šāda izdevība ir lieliska, pie tam, katalogu varat izpētīt sev ērtā laikā un vietā! Un, loģiski, kur tad bez atlaidēm! Jo kurš gan nevēlas ietaupīt, jo auto uzturēšana tomēr rada izdevumus. Daudzas detaļas ir pasūtamas tiešsaistē un saņemamas ar pakomātu starpniecību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *