KUR ĒRTI PASŪTĪT ĒDIENU MĀJĀS?

Neatkarīgi no tā vai esam mājās vai darbā, noteikti, vismaz pāris reizes dienā, prātā iešausies jautājums par to, ko ēst. Strādājot pilnu darba dienu, mācoties vai vienkārši atpūšoties, ne vienmēr ir laika un vēlēšanās katru dienu gatavot, un tas ir tikai normāli. Būs grūti atrast kādu ēdinātāju, kas nepiedāvātu piegādes pakalpojumu uz mājām vai darba vietu. Ir ēdieni, kuru baudīšanu izvēlēsimies tikai restorānā uz vietas, taču ir tādi, kuri vienmēr būs mūsu izvēle nr.1, kad runa par ēdien pasūtīšanu uz mājām. Suši, picas un burgeri ir trīs populārākās ēdienu grupas, ko izvēlas gardēži ēst ne tikai uz vietas, bet arī pasūtīt uz mājām vai darbu. Šeit, kā noteicošais, kalpo vē viena mūžu sena patiesība – citu gatavots ēdiens, vienmēr garšo labāk! Arī ēdienu piegāde Ādažos piedāvā baudīt garšīgu maltīti jau pavisam drīz.

Ieskaties piedāvājumā – https://adazi.maxisushi.lv/produkta-kategorija/susi/

KUR PASŪTĪT GARŠĪGĀKOS SUŠI?
Tieši pēdējos piecos gados ir krasi audzis Āzijas virtuves pieprasījums un piedāvājums Latvijas ēdienu baudītāju vidū. Kā populārāko izvēli, noteikti var minēt dažāda veida suši – ne tikai aukstie rolli, bet arī ceptie tempura mīklā vai ar gardu siera un ikru mērci. Sushi piegāde nodrošina vienmēr svaigus un gardus rollus, kas gatavoti no kvalitatīviem produktiem un noteikti neliks vilties nevienam gardēdim. Sushi ir ar senu vēsturi un tas ir viens no Japānas tradicionālajiem ēdieniem, kas mūsdienās pretendē pat uz fast food statusu. Tradicionāli sushi tiek gatavoti to sastāvā iekļaujot jēlas zivis vai dārzeņus, taču, mūsdienās ir pieejamas receptes arī ar vistu un tofu.

PICA UN BURGERI PAR LABĀM CENĀM AR PIEGĀDI UZ MĀJĀM.
Pica, pavisam noteikti, daudzus gadu desmitus bija populārākais ēdiens, ko cilvēki izvēlējās pasūtīt uz mājām. Šķietami vienkāršs ēdiens – maizes plācenis ar tomātu pastu un sieru, taču visā pasaulē viens no, ja ne pats pieprasītākais ēdiens ko ne tikai pasūta restorānos, bet arī labprāt gatavo mājās. Pica arī ir viens no tiem ēdieniem, ko cilvēki labprāt cenšas gatavot paši, ne tikai izmantojot picu piegādes pakalpojumus. Aiz picas otrā vietā uzreiz ierindjas burgeri, kas sevī slēpj sulīgu kotleti ar dārzeņiem starp divām mīkstām maizītēm. Tas ir ātri pagatavojams, tajā var likt gaļu un var arī izmantot veģetāras alternatīvas. Burgeru receptes tiešām ir ļoti daudz un dažādas, taču, ja slinkums gatavot pašiem, nevajag aizmirst par dažādām ēdienu piegādes opcijām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *