LABA AUTO APKOPE JUGLĀ.

Kā ar jebkuru lietu, ko iegādājamies, ir jāsaprot, ka arī automašīna prasa rūpes un apkopi jau no pirmās dienas. Automašīnām periodiski ir jāiziet obligātā tehniskā apkope, lai tās pilnvērtīgi drīkstētu piedalīties ceļu satiksmē uz Latvijas ceļiem, kas, savukārt, nozīmē to, ka autoservisa apmeklēšana pirms TA iziešana būs obligāts darbiņš. Autoserviss Rīgā piedāvā dažāda veida pakalpojumus, kā arī ir sertificēts Lexus un Toyota servisa centrs. Šajā centrā tiek piedāvāti dažādi, populārākie servisa pakalpojumi, piemēram, dzinērju remonts, ritošās daļas diagnostika un remonts, lukturu regulēšana ,autoelektriķa pakapojumi, riepu un disku balansēšana un viss pārējais, kas ir aktuāls un nepieciešams automašīnas savešanai kārtībā. Vairāk kā 10 gadu ilgā pieredze strādajot ar Lexus un Toyota automašīnām nodrošina lielu automehāniķu zināšanu klāstu, ko novērtēs ik viens klients, kurš izlēmis auto uzticēt konkrētajā servisā.

KVALITATĪVS AUTOMAŠĪNU APKOPES PAKALPOJUMS JEBKURAM INTERESENTAM.

Klientu vidū vienmēr visaugstāk tiks novērtēti tie autoservisi, kas piedāvā plaša profila pakalpojumus, lai nebūtu jāizveidojas situācijai, kurā klientam ir nepieciešams braukt no servisa uz servisu, lai likvidētu visas auto radušās problēmas. Ja dzirdat apzīmējumu par to, ka autoserviss piedāvā visa veida pakalpojumus, tad zināt, ka tā tik tiešām ir – viss, sākot no auto evakuācijas līdz pat lukturu regulēšanai. Sertificētie servisa centri piedāvā savus pakalpojumus jebkura zīmola automašīnai. Auto servisa pakalpojumi ir pieejami jebkuram interesentam!

ZINOŠI DARBINIEKI, LIELISKS SERVISS UN DAUDZVEIDĪGS SERVISA KLĀSTS.

Specializēšanās kādas noteiktas automašīnas markas tehniskajās niansēs, sniedz iespēju ne tikai palielināt klientu loku, bet arī sniegt kvalitatīvu servisu un turpmāko sadarbību ar daudziem automašīnu īpašniekiem. Serviss spēj nodrošināt apkopi un pakalpojumus pat 8 automašīnām vienlaicīgi, kas nozīmē to, ka nebūs ilgi jāgaida pakalpojumu izpilde. Servisā ir iespējams arī noregulēt lukturus, uzpildīt kondicionieri vai nomainīt eļļu, kā arī veikt dažādus citus darbus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *