VAI CHIPTUNING IR DROŠS RISINĀJUMS?

Automašīnas tiek iegādātas ne tikai kā pārvietošanās līdzeklis, bet būtiski arī izmantot visas citas tehnikas sniegtās priekšrocības, kā arī maksimāli tās optimizēt. Viens no iespaidīgākajiem optimizācijas rezultātiem ir būtiska degvielas patēriņa samazināšanās, kas pie Eiropas degvielas cenām ir nenoliedzami liels ieguvums. Chiptuning ir pakalpojums, kas palīdz būtiski uzlabot ne tikai automašīnas dzinēja darbību, bet arī citus svarīgus rādītājus. Chiptuning ir automašīnas vadības bloka optimizācija, kas pie viena palīdz samazināt arī CO2 izmešus gaisā, kas mūsdienās ir kļuvusi par ārkārtģi lielu problēmu visā pasaulē. Chiptuning nav pretrunā ar automašīnas izmantošanas noteikumiem, jo optimizācija tiek veikta nepārsniedzot ražotāja noteiktos ierobežojumus. Ja runājam par cenu, tad vadības bloka optimizācija izmaksā vidēji nepilnus 200 eiro, protams, viss atkarīgs no dzinēja tipa.

DEGVIELAS PATĒRIŅA UN KVĒPU NOGULŠŅU NOREGULĒŠANA AUTOMAŠĪNĀM.

Daudziem šie jēdzieni pilnīgi neko neizteiks, taču katrs kaislīgs autovadītājs ir informēts par to nozīmi automašīnas optimizācijas procesā. egr vārsta atslēgšana nodrošina mazāku dzinēja darba temperatūru, degvielas patēriņu kā arī dīzeļdegvielas kvēpu nogulsnes. DPF atslēgšana ir svarīgs komponents izplūdes gāzu filtrēšanā, jo uzkrāj piesārņotās ķimikālijas unneļauj tām nonākt dabā. Šie filtri ir regulāri jātīra, taču nevajag no tā bīties, jo šādā veidā tiek palīdzēts ne tikai savai automašīnai, bet arī videi un sabiedrībai kopumā. Arī AdBlue atslēgšana jūsu automobīlim palīdzēs kļūt ekonomiskam. To var atslēgt jebkāda veida vieglajai automašīnai.

KĀ RĪKOTIES, JA PAZŪD AUTOMAŠĪNAS ATSLĒGAS?

Mēs visi esam cilvēki un mēdzam kaut ko aizmirst vai nozaudēt. Īpaši nepatīkami tas ir, ja runa par automašīnas atslēgām vai pat visu atslēgu komplektu. Šādos gadījumos kā īsta Dieva dāvana ir imobilaizera atslēgšana. Jāpiemin arī iespēja vadības bloka klonēšanas pakalpojumam, jo tehnika ir tehnika. Pat 21.gadsimtā ir iespējamas dažādas likstas ar elektroniku, tādēļ labi, ka radīts šāds pakalpojums, kas palīdz ietaupīt ievērojamas naudas summas. Tā ir informācijas pārlikšana no bojātā bloka jaunajā, tādējādi nav jāveic dažādas papildus darbības bloka nomaiņas reizēs, kas varētu palielināt izmaksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *