OPTIKAS PREČU SALONS INTERNETĀ.

Lai redzes problēmas nesagādātu problēmas katru dienu un arī sadzīves gaitās, ir aktuāli atrast sev atbilstošu redzes uzlabošanas variantu. Loģiski, brilles un acu operācijas ar lāzeru arī ir apsverams variants, taču daudzi izvēlas par labu lēcām. Brilles, loģiski, ir dārgākas un tas ir ilgtermiņa ieguldījums, bet daudziem briļļu lietošana nešķiet ērta un praktiska.

Dažāda tipa kontaktlēcas var izvēlēties jebkurš un tās iespējams lietot gan balstoties uz optisko piemērotību, gan valkāšanas un lietošanas ilgumu. Kontaktlēcas iespējams iegādāt internetā un arī, loģiski, optikas preču salonos visā pasaulē. Tā pat kā briļļu iegādei, arī kontaktlēcas iesakām pasūtīt tikai pēc acu ārsta vai optometrista konsultācijas.

KĀ PASŪTĪ SEV ATBILSTOŠAS LĒCAS?
Lēcas var nopirkt gan optikas preču salonos, gan vairākos drošos specializētos interneta optikas veikalos. Arī kontaktlēcas mēdz atšķirties pēc to izmantošanas īpatnībām, funkcijām un, loģiski, zīmola. Pēc lietošanas ilguma tiek izšķirtas lēcas, kas kalpo 1 dienu, divas nedēļas, mēnesi, 3 mēnešus, pusgadu un lēcas, kurām ir iespējams lietošanas termiņu pagarināt. Pēc lēcu tipa iedala multifokālās kontaktlēcas, toriskās kontaktlēcas, krāsainās kontaktlēcas un arī kontaktlēcas ar dažādiem zīmējumiem, kas var būt gan optiski piemērotas redzes stiprumam, gan vairāk kalpo kā dekoratīvs elements.

Uzzini vairāk te!

KONTAKTLĒCU CENU ATŠĶIRĪBAS.
Protams, ka daudz nosaka arī optikas preču cena. Kontaktlēcu cena var var būt atšķirīga dažādos salonos, taču cenu atšķirība nebūs ļoti ievērojama. 1 dienas lēcas vidēji maksā 30 eiro un iepakojumā ir 30 kontaktlēcas, kas nozīmē 15 kontaktlēcu pārus. Kontaktlēcas, ko iespējams izmantot divas nedēļas dienas laikā, maksā ap 20 eiro un komplektā ietilpst vairākas lēcas, kas nozīmē to, ka šāda tipa lēcas ir nedaudz izdevīgākas par lēcām viendienītēm. Kontaktlēcas, kas paredzētas atsevišķām redzes problēmām, ir iespējams lietot gan nepārtraukti visu diennakti, gan tikai pa dienu. Toriskās lēcas iesaka lietot pēc speciāla režīma. Ja nepieciešamas toriskās lēcas, joprojām iesakām pirms tam konsultēties ar savu ārstu vai optometristu, lai piemeklētu sev vispiemērotākās lēcas. Tiem, kuriem ir nepieciešama redzes korekcija gan tālumā, gan tuvumā, ir iesmaksāpējams iegādāties multifokālās lēcas un to cena ir vidēji ap trīsdesmit eiro

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *